Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
10-04-2024

Вже більше двох тижнів Food Train Укрзалізниці працює на Харківщині, допомагаючи долати наслідки ворожих атак по інфраструктурі регіону.

Днями команда поїзда перетнула чергову рекордну позначку, приготувавши майже 260 тисяч порцій їжі на поїзді-кухні з моменту старту проєкта. При цьому, 170 тисяч порцій було приготовлено саме за останні два тижні на Харківщині - і доставлено разом з місцевою владою в лікарні, в місця тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб та для мешканців віддалених районів, які сильніше постраждали в результаті знеструмлень.

Попри майже цілодобову зайнятість, команда поїзда-кухні знайшла можливість провести невелику екскурсію поїздом для 24 вихованців дитячої залізниці «Мала Південна»: сміливі маленькі харківʼяни приготували собі обіди під керівництвом наших досвідчених кухарів та отримали невеликі подарунки на згадку. Навчаємо наступне покоління - попри ворожі спроби позбавити нас майбутнього.

Поїзд-кухня продовжує працювати в регіоні, а ми дякуємо нашим друзям і партнерам з Фонду Говарда Баффета (The Howard G. Buffett Foundation), які забезпечили створення та операційну діяльність поїзда.