Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Інформація
Звернення, пропозицiї
Посилання

Шановні відвідувачі сайту!

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» у Вас є можливість подати звернення шляхом надсилання електронного звернення за допомогою мережі Інтернет. Для відправлення звернення заповніть відповідні поля в колонці праворуч, і натисніть на кнопку «Підтвердити». Звернення буде розглянуте причетними службами регіональної філії «Південна залізниця» відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Результат буде направлено на вказаний Вами e-mail.

Увага! У зв’язку з реструктуризацією та відокремленням від регіональної філії «Південна залізниця» служби пасажирських перевезень та служби будівельно-монтажних робіт і споруд питання щодо обслуговування пасажирів у поїздах та вокзалах, а також обслуговування будівель розміщуйте на офіційному сайті Укрзалізниці www.uz.gov.ua.

Питання, що відносяться до роботи інших філій АТ «Укрзалізниця», розміщуйте на сайті УЗ www.uz.gov.ua.

Увага! У зв’язку з указом президента про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» відповіді на e-mail mail.ru та yandex не надсилатимуться.

Також: Існує поштова скринька pz_nasd@lotus.pz.uz.gov.ua для надання публічної інформації відповідно до Закону України «Про надання публічної інформації».

Заповніть, будь ласка, форму звернення

aпостроф вводити як ' (ліворуч одиниці за англійською розкладкою)

*

*

*

*

*

*

*

Примітка: Поля відмічені знаком * повинні бути обов'язково заповнені.

Можна додати 3 файли (фото,відео, скани документів не більш 2500 Kб кожний):