Регіональна філія «Південна залізниця»
АТ "Українська залізниця"
пропонує наступні види рекламних послуг:

 1. Розміщення рекламних плакатів у рухомому складі пасажирських поїздів дальнього сполучення, формування Харківського, Полтавського та Сумського вагонних дільниць та електро та дизель поїздів місцевого сполучення, формування моторвагонних депо «Харків »,« Люботин »і « Полтава ».


   Розміщення рекламних плакатів в рухомому складі пасажирських поїздів дальнього сполучення Розміщення рекламних плакатів в рухомому складі електро та дизель поїздів місцевого сполучення


 2. Поширення друкованої рекламної продукції (журналів, газет, буклетів, листівок) на столиках у вагонах пасажирських поїздів і в електро та дизель поїздах підвищеної комфортності.


   Поширення друкованої рекламної продукції на столиках у вагонах пасажирських поїздів Поширення друкованої рекламної продукції в електро та дизель поїздах підвищеної комфортності


 3. Розповсюдження рекламних матеріалів під час продажу проїзних документів через каси та VIP-зали залізничних вокзалів.


   Поширення рекламних матеріалів під час продажу проїзних документів через каси та VIP-зали залізничних вокзалів


 4. Трансляція рекламних роликів на відеосистемах у регіональних та денних швидкісних поїздах формування Харківського, Полтавського та Сумського вагонних дільниць.


   Трансляція рекламних роликів на відеосистемах в регіональних і денних швидкісних поїздах Трансляція рекламних роликів на відеосистемах в регіональних і денних швидкісних поїздах


 5. Розміщення рекламної інформації на внутрішніх і зовнішніх рекламних конструкціях, які знаходяться у власності регіонального філіалу «Південна залізниця», а також установка рекламних конструкцій замовників на території та об'єктах Південної залізниці:


  • на вокзалах, станціях залізниці і на прилеглій до них території;

    Розміщення рекламної інформації на вокзалах, станціях залізниці і на прилеглій до них території


  • на залізничних переїздах;


   Розміщення рекламної інформації на залізничних переїздах


  • на шляхопроводах;


   Розміщення рекламної інформації на шляхопроводах


  • на будівлях і спорудах підприємств залізниці та прилеглої до них території, які розташовані в межах міста Харкова та обласних центрів, що обслуговуються регіональною філією «Південна залізниця»


   Розміщення рекламної інформації на будівлях і спорудах підприємств залізниці та прилеглої до них території


  • Розміщення рекламної інформації на електронних табло у вигляді біжучого рядка, які розташовані в салонах вагонів пасажирських поїздів.


   Розміщення рекламної інформації у вигляді біжучого рядка Розміщення рекламної інформації у вигляді біжучого рядка


  • Розміщення рекламних плакатів біля вікон кас, довідкових бюро та інших місць обслуговування пасажирів на вокзалах і станціях регіональної філії «Південна залізниця».

   Розміщення рекламних плакатів біля вікон кас < / A> Розміщення рекламних плакатів біля вікон кас, довідкових бюро та інших місць обслуговування пасажирів


  • Розміщення рекламної інформації на Інтернет - сайті регіональної філії «Південна залізниця» АТ "Українська залізниця".

Контактна інформація відділу з організації рекламно-інформаційної діяльності:

Телефони:

057-724-14-43,
057-724-54-67,
057-724-15-93

тел. / Факс:

057-724-17-94,

e-mail: