Вокзал Харків - Пасажирський розташований в центрі міста та є великим пасажирським вузлом на перетині залізничних напрямків, які зв’язують найбільші економічні регіони України. Щоб відпочити з дороги та набратися сил перед продовженням поїздки мандрівники можуть зупинитися в готелі «Експрес». Категорія готелю «Експрес» на рівні - * (одна зірка).
16-поверхова будівля готелю розташована безпосередньо біля вокзалу станції Харків - Пасажирський. Поряд знаходиться автопарковка, що працює цілодобово, станція метро «Південний вокзал», зупинки міського транспорту.
В готелі «Експрес» ви відчуєте себе як вдома.Привітні адміністратори та покоївки запропонують Вам номери різних категорій та відмінний сервіс. В холі є можливість безкоштовно-го користуванням послугою Wi-Fi. Для зручного перебування в холі встановлені м'які меблі, живі квіти, система кондиціонування повітря. У готелі надійна охорона. Готель обладнаний системою пожежної сигналізації та автоматичною системою пожежогасіння. Два ліфти швидко доставлять Вас на будь-який поверх готелю.

Для проживаючих доступний повний перелік послуг, що надаються в готелі. Всього в готелі 91 номер на 161 місце. До послуг проживаючих надаються номери від категорій «люкс» до багатомісних 4 категорії.
Всі номери оснащені зручностями відповідно до категорії номера: односпальними або двоспальними ліжками, шафами, тумбами, телевізорами, кондиціонерами, холодильниками, телефонами. Діти до 5 років проживають безкоштовно (при наявності у батьків свідоцтва про народження дитини).

Привітні, кваліфіковані покоївки завжди нададуть Вам свіжу якісну постільну білизну, прання якої здійснюється працівниками готелю у спеціально виділеному приміщенні, обладнаному пральними, сушильними і прасувальними машинами. Відкрийте для себе привабливе поєднання професійних послуг та приємного обслуговування в готелі «Експрес».

Рекламне відео
 

Вартість проживання

Назва номеруЦіна за добу за койко-місце, грн.з ПДВ
Люкс (одномісний)798,00
Напівлюкс одномісний570,00
Напівлюкс двомісний342,00
Перша категорія (одномісний)273,00
Перша категорія (двомісний)228,00
Перша категорія (тримісний)216,60
Четверта категорія (багатомісний)136,80


Адміністратор готелю – тел. (057) 724 -24-14 - цілодобово.