Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
06-03-2024

На Південній залізниці пройшла зустріч з ветеранами- залізничниками

Сьогодні, 6 березня, в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшла тепла зустріч з ветеранами, які повернулися з військової служби на свої робочі місця.

На захід були запрошені ветерани російсько-української війни з Харківського, Сумського, Полтавського регіонів Південної залізниці.

Розпочали зустріч із гімну України та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.

Директор виконавчий регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець розповів присутнім про програми та проєкти єдиної корпоративної системи адаптації воїнів-залізничників, які втілюємо на робочих місцях.

Заступник голови Допрофсожу Олександр Артеменко наголосив на тому, що такі зустрічі повинні бути систематичні, адже на них є можливість обговорити проблеми та розв’язати нагальні питання, з якими стикається ветеран, та отримати підтримку також і від профспілкових організацій.

«Такі зустрічі корисні для нас, – зазначив Віталій Колесник, бригадир Основ‵янської дистанції колії, – сподіваюсь, що певні пропозиції та бажання працівників-ветеранів, які були озвучені у цьому залі, будуть враховані в майбутньому».

Керівництво Південної залізниці підтримало пропозицію ветеранів про створення спілки громадської організації ветеранів російсько-української війни регіональної філії «Південна залізниця». А також спільно з ветеранами запланували ефективну систему підтримки та подальші дії щодо адаптації залізничників, які повертаються з війни на свої робочі місця.  Наприкінці зустрічі кожний захисник-залізничник отримав брендований подарунок – рюкзак, який був переданий Укрзалізницею.

Нагадаємо, у лавах сил оборони України служать понад тисяча залізничників регіональної філії «Південна залізниця». Зараз до регіональної філії «Південна залізниця» на робочі місця повернувся 61 ветеран українсько-російської війни.