Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
28-02-2024

Укрзалізниця у 2023 році спрямувала на закупівлі в українських виробників понад 26 млрд грн

Укрзалізниця активно підтримує український бізнес, закуповуючи більшість товарів і послуг у вітчизняних компаній. Так, упродовж 2023 року товариство спрямувало на закупівлі 35,7 млрд грн, з яких 74% отримали саме українські постачальники.
«Укрзалізниця — одна з найбільших компаній та інвестор у різні сфери економіки країни. Ми постійно розширюємо базу постійних українських постачальників. Товариство безумовно орієнтоване на український ринок і завжди відкрите до співпраці з українськими виробниками. Цьогоріч плануємо щонайменше 65 млрд грн спрямувати на закупівлю товарів. І надважливо, що для вибудови, зокрема, комунікацій з бізнесом за ініціативи Президента України була створена Всеукраїнська економічна платформа "Зроблено в Україні"», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Також в Укрзалізниці проводиться робота з удосконалення та підвищення прозорості тендерної документації та закупівельних процесів. Крім того, триває диджиталізація закупівельних процесів, впроваджено перший етап системи ERP. Уже створено прозорий довідник, очищено технічну документацію від низки внутрішніх документів. Також розширюється присутність на «Прозорро Маркет».
Крім того, Укрзалізниця розробляє прозорий порядок доступу до залізничної інфраструктури.