Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
10-04-2024
Вже більше двох тижнів Food Train Укрзалізниці працює на Харківщині, допомагаючи долати наслідки ворожих атак по інфраструктурі регіону.
03-04-2024
На Харківщині відновлено курсування низки приміських поїздів
03-04-2024
Укрзалізниця в березні встановила черговий рекорд: перевезено 16 млн тонн вантажів
14-03-2024
Здійснення виплат за пільговий проїзд  територіальними громадами – запорука стабільних перевезень у приміському сполученні
13-03-2024
На Південній залізниці відбулась зустріч з Північно-Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці
06-03-2024
На Південній залізниці пройшла зустріч з ветеранами- залізничниками
04-03-2024
У лютому Укрзалізниця перевезла 14,5 млн тонн вантажів – рекорд від початку повномасштабного вторгнення
28-02-2024
Укрзалізниця у 2023 році спрямувала на закупівлі в українських виробників понад 26 млрд грн
14-02-2024

Взаємодія з людьми з інвалідністю: працівники залізничних вокзалів успішно завершили цикл тренінгів

Люди з інвалідністю користуються тими ж послугами, що й люди без інвалідності. Однак кожен має свої потреби, які працівник залізниці повинен задовольнити, забезпечивши рівний підхід. Етика спілкування відіграє важливу роль у наданні допомоги. Саме тому вокзальні помічники, які супроводжують пасажирів з-поміж маломобільних груп населення, пройшли відповідне навчання.

Тренінги проводила досвідчена громадська організація « Доступно.UA », яка навчила залізничників коректній термінології, етикету у спілкуванні з людьми з інвалідністю й допомогла позбутися стереотипів, які можуть заважати співпрацювати з пасажирами.
Нагадуємо, що на київському та львівському вокзалах діють інформаційні зони, де ви можете звернутись до перекладача жестової мови через застосунок. Також ви можете замовити послугу вокзального помічника – ця послуга безкоштовна, вона також доступна для замовлення онлайн .

Нотатка. Для безбар’єрної мови є таке просте правило: «спочатку говоримо про людину». Тобто у фразах спочатку згадуйте людину, а далі її ознаки. Наприклад, «людина з інвалідністю», «людина з порушеннями слуху».