Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
10-04-2024
Вже більше двох тижнів Food Train Укрзалізниці працює на Харківщині, допомагаючи долати наслідки ворожих атак по інфраструктурі регіону.
03-04-2024
На Харківщині відновлено курсування низки приміських поїздів
03-04-2024
Укрзалізниця в березні встановила черговий рекорд: перевезено 16 млн тонн вантажів
14-03-2024
Здійснення виплат за пільговий проїзд  територіальними громадами – запорука стабільних перевезень у приміському сполученні
13-03-2024
На Південній залізниці відбулась зустріч з Північно-Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці
06-03-2024
На Південній залізниці пройшла зустріч з ветеранами- залізничниками
04-03-2024
У лютому Укрзалізниця перевезла 14,5 млн тонн вантажів – рекорд від початку повномасштабного вторгнення
28-02-2024
Укрзалізниця у 2023 році спрямувала на закупівлі в українських виробників понад 26 млрд грн
24-02-2023

45 працівників регіональної філії «Південна залізниця» здали кров для ЗСУ

Залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» продовжують традицію та вчергове стали донорами крові для ЗСУ та усіх, хто цього потребує. На цьому тижні Харківський обласний центр служби крові відвідали 45 працівників та поповнили банк крові на 20 л.

Розуміючи важливість порятунку людей в цей непростий для України час, залізничники вже не вперше здають кров. На знак пошани та визнання неоціненного вкладу до благородної справи, команда Харківського центру служби крові вручила директору регіональної філії «Південна залізниця» Миколі Уманцю Подяку залізничникам за систематичну здачу донорської крові бійцям ЗСУ.

Нагадаємо, що у день донації особа, яка виявила бажання здійснити донацію крові та/або компонентів крові, звільняється від роботи на підприємстві із збереженням за нею середнього заробітку за рахунок коштів власника відповідного підприємства.

У разі якщо за погодженням із керівництвом підприємства в день безоплатної донації крові та/або компонентів крові донор був залучений до роботи, йому за бажанням надається інший день відпочинку із збереженням середнього заробітку. У разі донації крові та/або компонентів крові у період щорічної відпустки така відпустка продовжується на один день. Підставою для звільнення від роботи є довідка, видана донору за місцем медичного обстеження чи донації крові та/або компонентів кров.