Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
15-03-2023
Укрзалізниця знаходить 63% речей, забутих у поїздах під час мандрівки
13-03-2023
В електронному сервісі державних послуг «Дія» стартувало голосування стосовно перейменування регіональної філії «Південна залізниця».
02-03-2023
На залізничному вокзалі у Харкові відкрилася виставка “Вишиті болем” про сексуальне насильство воєнного часу.
02-03-2023
Сьогодні Укрзалізниця відновлює курсування «Слобожанського експреса»
24-02-2023
45 працівників регіональної філії «Південна залізниця» здали кров для ЗСУ
21-02-2023
Дві регіональні філії Укрзалізниці позбудуться застарілих назв у рамках програми «Залізна українізація»
10-02-2023
Південна залізниця інформує про зміни в розкладі руху приміських поїздів
08-02-2023
Укрзалізниця з 10 лютого призначає приміський поїзд Кременчук — Полтава-Південна
24-02-2023

45 працівників регіональної філії «Південна залізниця» здали кров для ЗСУ

Залізничники регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» продовжують традицію та вчергове стали донорами крові для ЗСУ та усіх, хто цього потребує. На цьому тижні Харківський обласний центр служби крові відвідали 45 працівників та поповнили банк крові на 20 л.

Розуміючи важливість порятунку людей в цей непростий для України час, залізничники вже не вперше здають кров. На знак пошани та визнання неоціненного вкладу до благородної справи, команда Харківського центру служби крові вручила директору регіональної філії «Південна залізниця» Миколі Уманцю Подяку залізничникам за систематичну здачу донорської крові бійцям ЗСУ.

Нагадаємо, що у день донації особа, яка виявила бажання здійснити донацію крові та/або компонентів крові, звільняється від роботи на підприємстві із збереженням за нею середнього заробітку за рахунок коштів власника відповідного підприємства.

У разі якщо за погодженням із керівництвом підприємства в день безоплатної донації крові та/або компонентів крові донор був залучений до роботи, йому за бажанням надається інший день відпочинку із збереженням середнього заробітку. У разі донації крові та/або компонентів крові у період щорічної відпустки така відпустка продовжується на один день. Підставою для звільнення від роботи є довідка, видана донору за місцем медичного обстеження чи донації крові та/або компонентів кров.