Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

На головну
Новини
16-05-2022
Укрзалізниця повернула 40 % вантажних перевезень довоєнного часу, — Олександр Камишін.
13-05-2022
Укрзалізниця продовжує відновлення мережі кас по всій країні.
12-05-2022
Укрзалізниця стабільно продовжує рух і збільшує глибину продажів залізничних квитків.
11-05-2022
Укрзалізниця призначає курсування приміського поїзда Варварівський — Гребінка.
10-05-2022
Графік руху поїздів з Харкова на 10 травня.
09-05-2022
Напрямки курсування приміських поїздів регіональної філії «Південна залізниця» 9 травня.
06-05-2022
Укрзалізниця інформує про зміни в розкладі руху на маршрутах Гребінка – Прилуки – Бахмач та Ромни – Бахмач.
Детальніше
25-11-2021

Воєнізована охорона Південної залізниці затримала розкрадачів трансформаторів

Уночі 24 листопада працівниками підрозділів воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» спільно з правоохоронцями затримали групу розкрадачів трансформаторів.

24 листопада 2021 року на станціях Заоскілля, Старовірівка, Куп’янськ-Вузловий залізничниками було виявлено крадіжку трансформаторів ПРТ-А. Завдяки проведеним оперативним діям стрільців воєнізованої охорони спільно з працівниками Куп’янського відділу поліції за фактами крадіжок майна залізниці було затримано 4 сторонніх осіб – 2001, 2002, 2003 років народження, які ніде не працюють та не навчаються. Викрадене знаходилось у гаражі, що належав одному із викрадачів. Усього було знайдено 20 штук трансформаторів. За фактом розкрадань відкрито кримінальне провадження. Сума матеріальних збитків підраховується.

Регіональна філія «Південна залізниця» вкотре нагадує громадянам про адміністративну та кримінальну відповідальність за несанкціоновані втручання в діяльність залізничного транспорту й застерігає від таких протиправних дій.

Довідково. Відповідальність за несанкціоноване втручання в роботу залізничного транспорту передбачена Кримінальним кодексом України та Кодексом України про адміністративні правопорушення. Так, ст. 277 КК України передбачає відповідальність за пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів, зокрема, за умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, споруд на них, рухомого складу, засобів зв`язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда, або порушило нормальну роботу транспорту, або створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків. У залежності від тяжкості наслідків винні караються штрафом, виправними роботами або позбавленням волі.

Прес-центр Південної залізниці