Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

На головну
(НТО) Технічна служба
Керівництво
Начальник служби
ЛАВРЕНКО Юлія Анатоліївна
(057)724-47-06
Функціональні обов'язки 


Начальник технічної служби

 • Здійснює у межах компетенції служби координацію діяльності підрозділів філії щодо розробки пропозицій, планів та програм перспективного технічного та технологічного розвитку філії у відповідності до стратегії розвитку Товариства, заходів щодо пріоритетних напрямків розвитку залізничної інфраструктури в межах філії, технічної складової проектів розвитку залізничної інфраструктури філії тощо.
 • Координує роботу структурних підрозділів філії щодо опрацювання звернень з потреб будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення об’єктів будівництва, які примикають до залізничних колій Товариства, перетинають ці колії, здійснюють проходження комунікаціями через землі залізничного транспорту – в частині видачі технічних умов, погодження проектної документації та визначення технічної готовності об’єктів будівництва та можливості здійснення операцій із залізничним рухомим складом згідно з виданими технічними умовами.
 • Здійснює координацію роботи структурних і виробничих підрозділів філії з питань формування заходів щодо приведення залізничної інфраструктури та технічних засобів до вимог Правил технічної експлуатації залізниць України.
 • Здійснює координацію та контроль виконання структурними та виробничими підрозділами філії заходів щодо зменшення зносу у взаємодії колеса та рейки.
 • Координує організацію роботи з питань впровадження нової техніки, прогресивних технологій, науково-технічних розробок та трансферу технологій.
 • Здійснює контроль щодо підготовки структурними та виробничими підрозділами матеріалів для розгляду питань, пов'язаних з діяльністю філії, на засіданнях Науково-технічної ради філії.
 • Здійснює контроль організації роботи щодо розробки структурними і виробничими підрозділами філії заходів щодо забезпечення безперебійної діяльності філії в осінньо-зимовий період та здійснює контроль їх виконання.
 • Координує роботу структурних і виробничих підрозділів філії щодо взаємодії із органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної виконавчої влади з питань безпечного функціонування та розвитку залізничної інфраструктури.
 • Здійснює координацію роботи Центру науково-технічної інформації і бібліотечно-бібліографічного обслуговування з розповсюдження інформації про досягнення науки, техніки і передового досвіду у сфері залізничного транспорту Товариства та інших залізничних адміністрацій, зі створення на основі матеріалів раціоналізаторських пропозицій інформаційних листків про передовий виробничий досвід тощо.
 • Здійснює координацію роботи Дорожнього центру стандартизації та метрології і структурних підрозділів філії з питань сертифікації, ліцензійної та дозвільної діяльності.
 
Заступник начальника служби
МОСТРЯНСЬКА Світлана Борисівна
(057)724-47-58
 
 
Контактна інформація
61052, м. Харків, вул. Євгена Котляра, 7
(057)724-26-70, 724-42-85

Основними функціями Технічної служби є:

 • координація роботи структурних підрозділів регіональної філії в частині видачі технічних умов, погодження проектної документації та визначення технічної готовності об’єктів будівництва щодо прийняття в експлуатацію та можливості здійснення операцій із залізничним рухомим складом згідно з виданими технічними умовами, опрацювання звернень з потреб будівництва, реконструкції, капітального ремонту та технічного переоснащення об’єктів будівництва, які примикають до залізничних колій Товариства, перетинають ці колії, здійснюють проходження комунікаціями через землі залізничного транспорту.
 • розробка пропозицій, планів та програм перспективного технічного та технологічного розвитку регіональної філії;
 • формування заходів щодо приведення залізничної інфраструктури та технічних засобів структурних та виробничих підрозділів філії до вимог Правил технічної експлуатації залізниць України;
 • формування заходів щодо забезпечення безперебійної діяльності регіональної філії в осінньо-зимовий період року та контроль їх виконання;
 • впровадження нової техніки, прогресивних технологій, науково-технічних розробок;
 • розвиток інноваційної діяльності, технічної творчості, винахідництва та раціоналізаторства тощо.