Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
13-03-2024

На Південній залізниці відбулась зустріч з Північно-Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці

Сьогодні, 13 березня 2024 року, у Харкові пройшла нарада керівництва регіональної філії «Південна залізниця» та Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці (далі Міжрегіональне управління), на якій обговорили проблемні питання, які виникають у процесі складання актів визначення категорії працівників, що підлягають обов’язковим медичним оглядам.

У залі були присутні керівництво Міжрегіонального управління та регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», а також причетні працівники відповідних підрозділів регіональної філії. Крім того, в режимі zoom-конференції задіяні керівництво Міжрегіонального управління Сумської та Полтавської областей, також фахівці підрозділів регіональної філії Полтавського і Сумського регіонів.

Під час зустрічі заступник начальника Міжрегіонального управління Ельман Алієв розповів про процедуру організації роботодавцями медичних оглядів працівників певних категорій. Головний інженер регіональної філії «Південна залізниця» Роман Прокоп‵єв наголосив, що головна мета проведення наради полягає в обміні знаннями та пропозиціями з конкретного питання, отримані результати будуть корисні всім учасникам, а запропоновані шляхи вирішення дійсно знайдуть своє застосування в практичній діяльності. Відбулись відкриті обговорення проблемних питань з проведення медоглядів.

Під час наради своїми думками та пропозиціями ділилися не тільки присутні у залі, а й учасники zoom-конференції.

Ця зустріч – важливий крок у просуванні діалогу, який має вести до розуміння та справжньої взаємодії між регіональною філією та Міжрегіональним управлінням.