Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
20-04-2023

На Південній залізниці відбулася виставка локомотивів

20 квітня на станції Харків-Балашовський регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (м. Харків) відбулася виставка-презентація тягового рухомого складу, які підготовили виробничі підрозділи локомотивного господарства регіональної філії «Південна залізниця». Залізничники представили п’ять одиниць тяги, що були відремонтовані різними видами ремонту та модернізовані за сучасними технологіями.

Мета заходу – підвищити якість ремонтів та інспекції рухомого складу, а також поширити досвід впровадження ряду нових технічних рішень, спрямованих на поліпшення умов роботи локомотивних бригад.

Оглядову комісію очолив директор Департаменту локомотивного господарства АТ «Укрзалізниця» Ігор Батюшин та директор виконавчий регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець, які разом з причетними оглянули тяговий рухомий склад, представлений на виставці.

Так, фахівці локомотивного депо Основа модернізували системою охолодження дизелів тепловозів серії ТЕП-70, замінивши аксіально-поршневі мотор-насоси на електричні мотор-вентилятори МВ-11 із живленням від головного генератора. За п’ять років ця система охолодження зарекомендувала себе більш надійною та ефективною порівняно зі стандартною гідростатистичною системою.

Також модернізовано кабіну машиніста з покращенням звукоізоляційних та теплозахисних властивостей із застосуванням спіненого синтетичного каучуку, мінеральної вати та паробар‵єру.

Тепловоз ЧМЕ3 № 2325 локомотивного депо Лозова естетично повністю відновлений як ззовні так і всередині: пофарбований кузов та машинне відділення тепловоза, встановлені крісла локомотивної бригади в кабіні машиніста, панелі автоматів виробництва ТОВ «ЕЛПО Україна», нові електронні датчики температури води та дизельної оливи.

Тепловоз ЧМЕ3 № 5444 локомотивного депо Гребінка обладнано сумкою-холодильником, замінено тепло-шумоізоляція в кабіні, встановлено світлодіодні буферні ліхтарі виробництва ТОВ «Елпо Україна».

Під час підготовки до огляду фахівці локомотивного депо Полтава в електровозі ВЛ82м відновили внутрішнє обладания кабіни машиніста, встановили світлодіодне освітлення виробництва ТОВ «Елпо Україна» та замінили LED лампи на прожектори.

Фахівці локомотивного депо Харків-Сортувальний представили на виставці тепловоз ЧМЕ3 № 4255, в якому модернізували кабіну машиніста системою охолодження ЕТ.583.00 . Також тепловоз обладнаний світлодіодним освітленням, що сприяє значній економії електроенергії; радіостанцією «Оріон РВ-4». Встановлено регулятор тиску повітря АК-11Б, у кабіні є холодильник, мікрохвильова піч.

В умовах війни залізничники виробничих підрозділів локомотивного господарства продовжують сумлінно та невпинно виконувати ремонтні та відновлювальні роботи тягового рухомого складу заради комфорту, безпеки пасажирів та вчасної доставки вантажів.