UA-2021-03-19-001863-a
ДК 021:2015: 50310000-1: Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій).

Очікувана вартість закупівлі – 7 344,00 з ПДВ.

Перелік послуг для проведення технічного обслуговування РРО

№ п/п

Найменування послуг

Кількість РРО

Періодичність, раз

1

Сервісне (технічне) обслуговування

2

9

1.1

перевірка зовнішнього вигляду РРО на наявність засобів контролю на корпусі;

2

9

1.2

перевірка з’єднувачів на корпусі, при необхідності їх заміна;

2

9

1.3

перевірка цілісності ножа для відриву чека, при необхідності його заміна;

2

9

1.4

очищення принтера від пилу, бруду та частинок паперу чекової стрічки;

2

9

1.5

очищення клавіатури від пилу та бруду з метою запобігання запиленню клавіш;

2

9

1.6

перевірка відповідності дати і часу;

2

9

1.7

перевірка на функціонування по контрольним тестам;

2

9

1.8

ведення облікового запису РРО в системі інформаційного еквайєра, консультації Замовника по питаннях експлуатації РРО.

2

9

Періодичність та перелік послуг з технічного обслуговування (далі-ТО) РРО та перелік РРО повинні відповідати вимогам додатку 4 тендерної документації. По кожній одиниці обладнання, після надання послуг, складається акт за підписом обох сторін, в якому вказується перелік наданих послуг, найменування та кількість замінених запасних частин та витратних матеріалів.

Запропоновані Виконавцем послуги з ТО в гарантійний і післягарантійний періоди експлуатації РРО та передачі даних на сервер інформаційного еквайєру, повинні проводитись силами Виконавця та з використанням матеріалів Виконавця.

Для надання послуг обов’язковими вимогами є:

- наявність належним чином обладнаного сервісного центру;

- наявність укладеного договору з інформаційним еквайєром, що надає послуги з реєстрації та адміністрування РРО у системі зберігання і збору даних призначених для ДПАУ;

- наявність компетентного персоналу, який повинен бути відповідно навчений, кваліфікований за знаннями і досвідом;

- наявність комплектуючих.

Доставку комплектуючих та обладнання Виконавець послуг, зобов`язаний здійснювати своїми силами, поставляючи своїми транспортними засобами, за свої кошти. У разі необхідності Виконавець проводить заміну зарядного пристрою РРО та оновлення фіскальної пам’яті.

Виконавець несе відповідальність за якість наданих послуг в повному обсязі, визначеному технічним завданням і можливість експлуатації РРО протягом строку, який складає не менше 1 року після складання Акту наданих послуг по відновленню працездатності. Протягом 10 робочих днів після укладення Договору Сторони зобов’язані затвердити графік ТО.

Гарантія на витратні матеріали та комплектуючі повинна відповідати вимогам нормативної документації на обслуговування даних РРО. Строк надання послуг не повинен перевищувати 72 години з моменту фактичного отримання Виконавцем виробу для надання послуг.

Виконавець розпочинає надання послуг ведення облікового запису РРО в системі інформаційного еквайєра з моменту персоналізації (реєстрації) РРО у системі інформаційного еквайєра згідно технології зберігання і збору даних РРО для органів державної податкової служби. Ведення облікового запису в системі інформаційного еквайєра здійснює оператор Виконавця.

За результатами перевірки користувачеві видається технічний висновок щодо відповідності РРО програмній та конструкторсько-технологічній документації виробника та довідка про опломбування РРО.

Перелік реєстраторів розрахункових операцій:

п/п

Модель РРО

Заводський номер РРО

Адреса встановлення РРО

1

Mini-T 400ME

ПБ4101215086

61108, м. Харків, Білгородське шосе, б/н

2

Mini-T 400ME

ПБ4101215087