Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
10-04-2024
Вже більше двох тижнів Food Train Укрзалізниці працює на Харківщині, допомагаючи долати наслідки ворожих атак по інфраструктурі регіону.
03-04-2024
На Харківщині відновлено курсування низки приміських поїздів
03-04-2024
Укрзалізниця в березні встановила черговий рекорд: перевезено 16 млн тонн вантажів
14-03-2024
Здійснення виплат за пільговий проїзд  територіальними громадами – запорука стабільних перевезень у приміському сполученні
13-03-2024
На Південній залізниці відбулась зустріч з Північно-Східним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці
06-03-2024
На Південній залізниці пройшла зустріч з ветеранами- залізничниками
04-03-2024
У лютому Укрзалізниця перевезла 14,5 млн тонн вантажів – рекорд від початку повномасштабного вторгнення
28-02-2024
Укрзалізниця у 2023 році спрямувала на закупівлі в українських виробників понад 26 млрд грн
12-02-2024

Укрзалізниця продовжує відновлювати інфраструктуру на сході України

Керівництво Укрзалізниці оглянуло прифронтову інфраструктуру на Донеччині та Харківщині. Попри те, що тут інфраструктура зазнала значних руйнувань, залізничники продовжують її відновлювати та підтримувати в належному стані.

«Продовжуємо відновлювати інфраструктуру та забезпечувати рух у прифронтових регіонах. Особлива увага — Донеччині та Харківщині, де чи не найбільші руйнування. Це й колії, системи енергопостачання та мости. Ми маємо бути завжди готові швидко відновити рух поїздів і забезпечити належне пасажирське сполучення на сході, півдні України, де воно так потрібне. Дякую кожному залізничнику, який продовжує виконувати свою роботу та допомагає Україні вистояти й перемогти», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

Також під час поїздки голова правління Укрзалізниці за мужність і віддану роботу сімом працівникам Південної залізниці, Пасажирської та Вокзальної компаній вручив грамоти Кабінету Міністрів України. Ще 10 залізничників нагороджено галузевими нагородами та подяками за виконання масштабних інфраструктурних робіт на донецькому напрямку. Крім того, у Харкові делегація Укрзалізниці оглянула локомотиви, відремонтовані у виробничих підрозділах регіональної філії «Південна залізниця».