Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
09-11-2023

Укрзалізниця підключає верифікацію через Дія.Підпис для користувачів застосунку та перезапускає онлайн-повернення.

У черговому оновленні застосунку Укрзалізниці користувачам стала доступною верифікація акаунту за допомогою Дія.Підпису. Це дозволить розширити спектр можливих дій для верифікованих користувачів, а також є ще одним кроком на шляху до повного «приборкання» перекупів.

Так, відтепер придбання квитків через застосунок на найзатребуваніший поїзд №67/68 Київ — Варшава доступно тільки тим користувачам, які пройшли верифікацію акаунту через Дію. Крім того, такі користувачі також зможуть в один клік повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси: більше ніякого претензійного повернення та папірців, верифіковані акаунти не матимуть цих обмежень. 

«Дія.Підпис — це найзахищеніший цифровий підпис у смартфоні. Щоб підписати документ, потрібно просто кліпнути очима. У цей час штучний інтелект порівнює біометрію вашого обличчя з фото в реєстрі. Тож ніхто не може скористатися Дія.Підписом замість вас. Інтеграція із застосунком Укрзалізниці допоможе зробити сервіс ще зручнішим та продовжити систему боротьбу з перекупами. Адже придбати чи повернути квитки на потяг Київ — Варшава чи повернути квитки на міжнародні потяги користувачі зможуть тільки після верифікації з Дія.Підписом. Завдяки цьому УЗ зможе персонально відстежувати потенційних перекупів. Якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують», — зазначив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Крок за кроком удосконалюємо підхід до продажу квитків на міжнародні рейси, зокрема до Польщі. Інтеграція нашого застосунку з Дією дозволить верифікувати обліковий запис користувача та відновити онлайн-повернення квитків. Влітку ми були вимушені тимчасово призупинити цю послугу через активізацію перекупів. Цей вимушений крок мав досить непоганий результат, проте була й зворотна сторона — незручності для наших добросовісних користувачів. Але вихід завжди є, якщо ти над цим працюєш. Дякую Мінцифри за партнерство та підтримку», — зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко. 

Щоб запобігти можливим оборудкам із використанням уже верифікованих акаунтів, Укрзалізниця залишає за собою право заблокувати акаунт верифікованого користувача для мінімізації випадків зловживань при використанні програмного забезпечення мобільного застосунку: обліковий запис користувача буде відповідно маркований, і такий користувач не зможе купувати квитки на найпопулярніший поїзд Укрзалізниці та повертати квитки онлайн навіть у тому випадку, якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій. 

Верифікація акаунта через Дія.Підпис ставатиме доступною користувачам з усіма пристроями поступово, після оновлення застосунку.