Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
04-11-2023

Залізничників відзначили державними та галузевими нагородами

З нагоди професійного свята – Дня залізничника – 573 залізничники отримали відзнаки та урядові нагороди. Президент України Володимир Зеленський та президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, яка вранці,  4 листопада, прибула поїздом до Києва, привітали залізничників зі святом та вручили державні нагороди працівникам Укрзалізниці на Центральному залізничному вокзалі.

Вітаючи колектив, голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко подякував колегам за сумлінну працю, високу професійну майстерність і забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану.  Машиністи, складачі поїздів, оглядачі вагонів, колійники, провідники, електрогазозварники – загалом 69 працівників отримали урядові нагороди, ще 504 залізничники нагороджені відзнаками АТ “Укрзалізниця”.  

“Війна в Україні підкреслила, що наша найбільша цінність — наші працівники. Щоденна робота кожного залізничника — важливий внесок у перемогу. Разом, спільними зусиллями забезпечуємо ефективність перевезень, відновлюємо інфраструктуру й рухомий склад, розвиваємо сухопутні логістичні коридори, відкриваємо нові міжнародні маршрути, покращуємо сервіс на вокзалах і в поїздах, збільшуємо обсяги перевезень, рятуємо мільйони людей”, — наголосив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко. 

Також він повідомив, що планується виплатити одноразове заохочення наприкінці цього року, щоб відзначити внесок кожного залізничника в стабільну та надійну роботу галузі під час війни. 

Голова правління товариства нагадав, що понад 10 тисяч залізничників стали до лав Сил оборони, подякував захисникам і захисницям за безпеку залізниці й можливість працювати та побажав усім святкувати наступний День залізничника вже в мирній Україні.