Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
06-09-2023

Укрзалізниця запускає відеопроєкт про ветеранів-залізничників Укрзалізниця анонсує новий відеопроєкт «Залізна воля».

Він про надзвичайні історії залізничників і залізничниць, які пройшли війну та повернулися до роботи в товаристві.  Наші герої ділитимуться своїм досвідом, який допоміг їм відновитися після пережитих страхів і травм на фронті.  Вже зараз можна переглянути тизер проекту: https://youtu.be/EueV7R4Su38 

«Ветерани — наша цінність. Ми дослухаємося до їхніх потреб і готові разом з ними шукати нові можливості: працевлаштування на суміжних посадах, спеціальний режим роботи, облаштовані місця праці, переведення в інші підрозділи або навіть переїзд в інший регіон», — розповідає голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко. Проєкт також буде корисним демобілізованим військовим на їхньому шляху повернення до цивільного життя. Кожна історія в цьому проєкті є свідченням мужності та волі цих героїчних людей.

Наразі понад 10200 залізничників захищають Україну в лавах Сил оборони України. Близько 600 залізничників демобілізовано.  

Разом ми робимо крок до підтримки та вдячності тим, хто служив на фронті й продовжує служити нашій країні. Щоб допомогти залізничникам, які постраждали від війни, Укрзалізниця створила платформу Залізна родина Пожертвувати кошти може кожен, хто бажає підтримати залізничників та їх родини. 

Нагадаємо, що Укрзалізниця увійшла до списку 25 найкращих роботодавців для ветеранів і ветеранок від Forbes Ukraine.