Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
Детальніше
Посилання
22-08-2023

Укрзалізниця та застосунок Templify створили унікальну колекцію шаблонів для відео до Дня Незалежності

Укрзалізниця разом з українським застосунком Templify представляють надзвичайно чуйну ініціативу до Дня Незалежності — колекцію темплейтів для автоматичного монтажу відео під назвою «Додому». Відеошаблони створені, щоб підтримати дух українців, які мріють якнайшвидше повернутись додому, закарбувати спогади про щемливі моменти з близькими людьми та рідним краєм.

Шаблони відео з колекції «Додому» дозволяють кожному втілити свої найтепліші спогади, емоції та відчуття у відеоформаті. Вони стануть ідеальним способом для українців виразити свою вдячність, почуття гордості за Україну та надії на світле майбутнє.

Сабіна Абляєва, директорка департаменту інформаційної політики та стратегічних комунікацій, наголошує: «З перших днів війни Укрзалізниця виконує свою місію — забезпечує безперебійне перевезення та рятує тих, хто опинився в небезпеці. За півтора року повномасштабної війни завдяки нашим провідникам, машиністам, колійникам та всій команді Укрзалізниці понад мільйон наших громадян повернулись на Батьківщину. Завдяки цьому Укрзалізниця стала символом незламності, надії та повернення додому. Нехай кожен, створюючи відео, згадає про дім, родину та друзів, близькі серцю місця України».

Серія складається з 16 темплейтів. Кожен з них віддзеркалює унікальність та барвистість нашої країни. Так користувачі зможуть розповісти власну захопливу історію про найвиразніші куточки України.

«Ми відчуваємо гордість від цього спільного проєкту з Укрзалізницею. Ми всі дуже прив’язані до своїх домівок, тому емоції, які ми переживаємо при поверненні, особливо трепетні, вони відкладаються в нашій пам’яті назавжди. «Додому» відображає наше бажання показати всьому світу, яка прекрасна Україна, а також допомогти українцям залишити свій відбиток у миті радості. Цією колаборацією я також прагну вкотре повернути нашу країну в світове інфополе, нагадати про ту кількість українців, яких війна позбавила можливості прокидатися в рідних стінах», — додає засновниця та CEO Templify Яна Абажер.

Ознайомитися з колекцією «Додому» та завантажити застосунок можна на App Store Невдовзі застосунок стане доступним також у Play Маркет. Усі темплейти серії безкоштовні. Templify — це український застосунок автоматичного відеомонтажу, яким сьогодні користуються понад 176 тисяч юзерів у майже 50 країнах світу. За допомогою штучного інтелекту та універсальних темплейтів, база яких поповнюється щотижня, Templify створює ролики професійного рівня менше ніж за 60 секунд. Застосунок є корисним інструментом для підприємців, контент-креаторів, SMM-ників та всіх, хто хоче робити круті ролики про своє життя, не вникаючи в процес відеомонтажу.