Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

На головну
Новини
29-09-2022
У Харкові пожежники отримали амуніцію від волонтерської організації «Наш клас»
28-09-2022
Південна залізниця інформує про зміни в розкладі руху приміських поїздів
26-09-2022
Відновлено рух приміських електропоїздів до станції Занки, що на Харківщині
24-09-2022
Укрзалізниця подвоює рухомий склад на маршруті до Балаклії
23-09-2022
Воєнізована охорона Харківщини отримала нові бронежилети та аптечки
19-09-2022
Укрзалізниця продовжує відновлювати залізничне сполучення на сході України
19-09-2022
Південна залізниця інформує про зміни в розкладі руху приміського поїзду Харків–Балаклія
Детальніше
10-02-2015

Близько 1000 переселенців зі сходу за 9 днів лютого отримали допомогу в координаційному центрі на залізничному вокзалі у Харкові

Близько 1000 переселенців зі сходу за 9 днів лютого отримали допомогу в координаційному центрі на залізничному вокзалі у Харкові
Громадяни отримали не лише консультаційні, а й інші послуги. Зокрема, переселенців безкоштовно розмістили в готелі "Експрес" - 281 особу та у залі підвищеної комфортності вокзалу Харків-пасажирський - 401 переселенця. Для 232 громадян організовано безкоштовний проїзд із Харкова до інших міст України, 53 людини безоплатно скористалися камерою схову.

Координаційний центр з надання першої допомоги вимушеним переселенцям працює в залі очікування біля головного залу вокзалу. Працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області та волонтери волонтерського пункту "Станція Харків", що працюють у координаційному центрі вокзалу, не тільки реєструють та консультують громадян, а й забезпечують безкоштовне отримання цілої низки послуг, що зазвичай надаються на платній основі: тимчасове (до вирішення питання подальшого проїзду або соціальних питань) розміщення у залі очікування підвищеного комфорту та готелі Південної залізниці, користування платними туалетами, надання місць у камерах схову.

Залізничники Південної магістралі надають підтримку вимушеним переселенцям на всіх вокзалах залізниці з червня 2014 року. Так упродовж 2014 року майже 8000 осіб (матері з дітьми), які прибули з Донецької та Луганської областей, отримали тимчасове безкоштовне розміщення у кімнатах відпочинку вокзалів. Крім того, на всіх вокзалах і станціях залізниці вимушені переселенці мають можливість безкоштовно користуватись залами очікування та туалетами.

Прес-центр Південної залізниці
Посилання