Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

На головну
Новини
25-11-2022
Укрзалізниця продовжує відновлювати залізничну інфраструктуру на деокупованих територіях Харківщини.
23-11-2022
Україна остаточно припинила співпрацю в рамках залізничної угоди між країнами СНД
17-11-2022
Південна залізниця інформує про зміни в розкладі руху приміських поїздів.
16-11-2022
Укрзалізниця відкриває продаж квитків на рейс Київ — Ізюм
14-11-2022
Укрзалізниця продовжує покращувати пасажирське сполучення з іншими країнами
09-11-2022
Залізничники відновили рух потягів під електротягою на Ізюмському напрямку.
09-11-2022
Південна залізниця інформує про зміни в розкладі руху приміських поіздів до селища Осинове
Детальніше
30-09-2014

Для пільгового проїзду залізницею дані студентського та учнівського квитків звірятимуть із електронною базою Міносвіти

З 1 жовтня 2014 року у залізничних касах дані студентського (учнівського) квитка будуть перевіряти у Єдиній державній електронній базі з питань освіти, яку сформувало Міністерство освіти і науки України.

Знижка на проїзд залізничним транспортом надаватиметься у залізничних касах лише тим студентам вищих навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних закладів, дані яких занесені до Єдиної державної електронної бази.

Оформлення пільгового проїзду у поїздах міжміського сполучення студентам буде здійснюватись тільки у разі співпадіння номеру студентського квитка, прізвища та імені студента, зазначених у студентському квитку, з інформацією у електронній базі МОН.

МОН закликає студентів та учнів перевірити дані щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка у створеній Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО). З цією метою відкрито сервіс "Перевірка студентського/учнівського квитка за даними ЄДЕБО" (http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html).У разі відсутності зазначених даних, МОН радить студенту або учню звернутися до адміністрації навчального закладу, в якому він навчається.

Після тестування електронної бази у залізничних касах студенти зможуть купувати квитки з пільгою також і через онлайн-систему booking.uz.gov.ua.

Довідково:

Зміни у правилах оформлення пільгових проїзних документів студентам та учням передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 № 784 "Про внесення змін до пункту 6 Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів І - ІV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України".

Посилання