Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Готель "Експрес"
 
Контактна інформація
Телефон для довідок: (057) 724-24-14 цілодобово

Вокзал Харків - пасажирський розташований в центрі міста та є великим пасажирським вузлом на перетині залізничних напрямків, які зв’язують найбільші економічні регіони України. Щоб відпочити з дороги та набратися сил перед продовженням поїздки мандрівники можуть зупинитися в готелі «Експрес». Категорія готелю «Експрес» на рівні - * (одна зірка).
16-поверхова будівля готелю розташована безпосередньо біля вокзалу Харків - пасажирський Південної залізниці. Поряд знаходиться автопарковка, станція метро «Південний вокзал», зупинки міського транспорту.
В готелі «Експрес» ви відчуєте себе як вдома.Привітні адміністратори та покоївки запропонують Вам номери різних категорій та відмінний сервіс. В холі готелю встановлені таксофони міського та міжміського телефонного зв'язку, є можливість безкоштовно-го користуванням послугою Wi-Fi. Для зручного перебування в холі встановлені м'які меблі, живі квіти, система кондиціонування повітря. У готелі надійна охорона. Готель обладнаний системою пожежної сигналізації та автоматичною системою пожежогасіння. Два ліфти швидко доставлять Вас на будь-який поверх готелю.

Для проживаючих доступний повний перелік послуг, що надаються в готелі, маршрути руху до основних визначних місць Харкова. Всього в готелі 91 номер на 161 місце. До послуг проживаючих
надаються номери від категорій «люкс» до багатомісних 4 категорії.
Всі номери оснащені зручностями відповідно до категорії номера: односпальними або двоспальними ліжками, шафами, тумбами, телевізорами, кондиціонерами, холодильниками, телефонами. Вартість проживання за добу (без туристичного збору) від 98 грн. до 1022 грн. залежно від категорії номеру. Діти до 5 років проживають безкоштовно (при наявності у батьків свідоцтва про народження дитини).

    Адміністрація готелю запропонує Вам широкий спектр додаткових послуг:
  • бронювання номерів;
  • зберігання ручної поклажі у камері схову;
  • виклик носія;
  • чистка взуття, одягу;
  • прання та прасування одягу;
  • надігрів їжі та інші.
Крім того, до послуг гостей і проживаючих у готелі «Експрес» надаються послуги перукарні, яка працює щоденно з 8-00 до 19-30 крім неділі.
Привітні, кваліфіковані покоївки завжди нададуть Вам свіжу якісну постільну білизну, прання якої здійснюється працівниками готелю у спеціально виділеному приміщенні, обладнаному пральними, сушильними і прасувальними машинами. Для транзитних пасажирів з дітьми в готелі обладнана кімната для тимчасового перебування матерів з маленькими дітьми. Кімната обладнана всім необхідним для відпочинку, сповивання та годування дитини. Скористатися кімнатою можна безкоштовно пасажирам з дітьми віком до 3-х років. Відкрийте для себе привабливе поєднання професійних послуг та приємного обслуговування в готелі «Експрес».