Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

На головну
ДЛОЦ «Сонячний »
Керівництво
Директор
БАТКІН Олексій Рудольфович
(057)335-15-42
 
 
Контактна інформація
м. Харків, Бєлгородське шосе, ДЛОЦ «Сонячний»
(057) 335-37-25(готель), 335-19-98(путівки).

ДЛОЦ "Сонячний"Дитячий лікувально-оздоровчий центр "Сонячний" Південної залізниці розташований в парковій зоні м. Харкова, в селищі П'ятихатки.«Сонячний» - це цілий світ, де підростаючий людина може скластися як особистість, тут не залишається сумнівів, що діти - це дійсно привілейований клас », - таке загальне думка.І воно дійсно міцніє після перетворень останніх років.

ДЛОЦ "Сонячний"«Сонячний», розташований в зеленій зоні «першої столиці», - найстарший з усіх дитячих оздоровчих центрів залізниці.Якщо вести відлік з 1951-го, коли тут уже стояли дерев'яні фінські будиночки, то в 2011 році він переступив 60-річний рубіж.Друге народження табору пережив у 1998 році після реконструкції.Тоді були побудовані сучасні стаціонарні корпуси для дітей.Суттєво змінився і зовнішній вигляд оздоровчого центру. Численні альтанки, ажурні лавочки у тіні вікових дубів - все тут розташовує до відпочинку. Відчуття прохолоди в спекотний день надають штучні гроти з фонтанами, два декоративні басейни, викладених блакитною плиткою.Один з них виконаний за німецьким проектом з круговим циклом фільтрації, хлорування води і знаходиться під відкритим небом. У прохолодну погоду передбачений підігрів.

ДЛОЦ "Сонячний"У рамках підготовки до чемпіонату «Євро-2012» у «Сонячному» був побудований навчально-тренувальний центр футбольних команд, де під час футбольних баталій розміщувалися цільові групи УЄФА. Спорткомплекс, передбачений Державною цільовою програмою підготовки до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року, включає в себе футбольне поле, обладнане автоматичним поливом, з східної і західної трибунами для глядачів на 4924 місця, підтрибунні приміщення та відповідною інфраструктурою для забезпечення функціонування стадіону. Побудована і оснащена всім необхідним сучасна готель «Магістраль» на 21 номер, поруч розташувалася автостоянка на 300 автомобілів.

ДЛОЦ "Сонячний"Комфортабельні умови проживання - у двомісних красиво обладнаних номерах, постачених санвузлом та душовою, смачне і різноманітне харчування гарантують гарний відпочинок і плідну роботу. Для останнього тут передбачені функціональний конференц-зал і професійне обладнання для проведення презентацій, ділових зустрічей, нарад, семінарів і круглих столів.

ДЛОЦ "Сонячний"До літнього дитячого сезону здравниця повністю трансформується в країну «сонячних зайчиків», так називають себе маленькі мешканці «Сонячного». Адже саме діти залишаються найвідданішими і бажаними гостями оздоровчого центру, який на канікулах може прийняти на відпочинок в одну зміну близько 200 дітей.

Втім, якою б не була мета візиту в «Сонячний» - відпочинок або робота - кваліфікований і гостинний персонал подбає про те, що відвідування було комфортним і незабутнім, а настрій - сонячним.

Поштова адреса: м. Харків, Білгородське шосе, ДЛОЦ «Сонячний», телефони: (057) 335-37-25(готель), 335-19-98(путівки)

ДЛОЦ "Сонячний" ДЛОЦ "Сонячний" ДЛОЦ "Сонячний" ДЛОЦ "Сонячний" ДЛОЦ "Сонячний" ДЛОЦ "Сонячний"