Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

На головну
Новини
 
 - 23-04-2021
21-10-2021
АТ «Укрзалізниця» розгорнуло на залізничних вокзалах пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19

Від 21 жовтня 2021 року на найбільших залізничних вокзалах країни працюють пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19. Невакциновані пасажири можуть за вигідною ціною зробити тест і отримати довідку, яка стане підставою для проїзду у разі негативного результату.

Детальніше...
20-10-2021
Анонс

З 21 жовтня 2021 року в Україні набувають чинності нові правила безпечних подорожей.

Детальніше...
18-10-2021
Нові правила перевезень: з 21 жовтня пасажири АТ «Укрзалізниця» повинні мати сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест

11 жовтня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.

Детальніше...
13-10-2021
П Р И В І Т А Н Н Я

Шановні залізничники!

Прийміть щирі вітання із державним святом – Днем захисників і захисниць України, яке ми відзначаємо у день Покрови Пресвятої Богородиці та у День українського козацтва.

Важливо цінувати подвиг захисників і захисниць України, які виборювали суверенітет і незалежність нашої держави у різні часи, пройшовши низку випробувань задля миру і благополуччя, впевненого і світлого майбутнього прийдешніх поколінь.

Милість Божа супроводжує українців на шляху до омріяних вершин розквіту. А щоденна та наполеглива праця залізничників додає сили чіткому поступу Батьківщини вперед.

Бажаємо вам миру та злагоди, здоров’я та благополуччя, добра, витримки та наснаги, незламної волі та мужності на успішні починання на користь України.

Нехай єднає нас незгасне світло віри й допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Родинного вам щастя, сімейного затишку та козацького запалу до життя!

З повагою

Директор виконавчий регіональної
філії «Південна залізниця»
АТ «Укрзалізниця»


Микола Уманець


Голова ДорпрофсожуВячеслав Залозних

Детальніше...
12-10-2021
На Південній залізниці вшанували загиблих воїнів у зоні АТО

З нагоди Дня захисників і захисниць України, свята Покрови пресвятої Богородиці та до Дня українського козацтва керівництво регіональної філії «Південна залізниця» віддали шану загиблим воїнам у зоні АТО, відвідавши оновлений меморіальний куточок пам’яті на вокзалі станції Чугуїв.

Детальніше...
12-10-2021
Південна залізниця продовжує роботу з працевлаштування людей з інвалідністю

У січні–вересні 2021 року регіональна філія «Південна залізниця» працевлаштувала у своїх підрозділах 26 людей з інвалідністю.

Детальніше...
11-10-2021
До кінця жовтня в усіх поїздах приміського сполучення Південної залізниці будуть встановлені поручні для людей з інвалідністю

З метою створення комфортних умов під час поїздок для людей з інвалідністю Південна залізниця у приміських поїздах встановлює поручні.

Детальніше...