Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
18-06-2019
Дитячий оздоровчий заклад «Зміна» Південної залізниці почав сезон відпочинку
18-06-2019
Ветерани Південної магістралі вирушили на відпочинок
14-06-2019
На Південній залізниці відбулися урочистості до Дня медичного працівника
13-06-2019
Південна магістраль попереджає громадян про необхідність дотримуватися правил поведінки на залізниці
12-06-2019
Електровозному депо Харків-Головне – 150
12-06-2019
Залізничники Південної магістралі долучилися до корпоративного Дня донора
12-06-2019
На Південній залізниці пройшов семінар для фахівців з кадрів магістралі
Детальніше
13-03-2019

Стрільці воєнізованої охорони Південної магістралі попередили крадіжку деталей рухомого складу на суму близько 25 тис. грн.

Учора оперативна група стрілецької команди з охорони вантажів на станції Кременчук виробничого підрозділу «Полтавський загін воєнізованої охорони» попередила крадіжку деталей рухомого складу на суму близько 25 тис. грн.

Вранці 12 березня на 9 колії приймально-відправного парку «Череднички» станції Кременчук стрільці воєнізованої охорони філії затримали непрацюючого громадянина 1983 року народження, мешканця міста Кременчук, за підозрою у скоєнні крадіжки 43 різних деталей гальмівної системи з 4 піввагонів, навантажених вугіллям. Зловмисника передано до правоохоронних органів.

На жаль, наразі дедалі частішими стають випадки розукомплектування сторонніми особами гальмівних систем вантажних вагонів. З метою запобігання злочинним посяганням на майно залізниці, рухомий склад та вантажі, підрозділи воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» оперативно реагують на повідомлення про випадки несанкціонованого втручання в діяльність залізничного транспорту, проводять оперативно-профілактичну роботу направлену на попередження крадіжок.

>

Південна залізниця закликає громадян не залишатися байдужими і повідомляти працівників станції та правоохоронні органи про випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту.

Прес-центр Південної залізниці