Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
20-08-2019
У Харкові відбувся діалог з молодими спеціалістами
20-08-2019
З початку року Південна залізниця перевезла понад 18 млн тонн вантажів
19-08-2019
У Харкові стартувала школа передового досвіду АТ «Укрзалізниця»
19-08-2019
Упродовж червня-серпня Південна залізниця перевезла понад 1 млн тонн зерна нового врожаю
19-08-2019
Укрзалізниця призначила 4 додаткові поїзди до Дня Незалежності України
16-08-2019
З початку року Південна залізниця перевезла у приміському сполученні 6,2 млн. пасажирів пільгових категорій
15-08-2019
На Південній залізниці проходили змагання з пожежно-прикладного спорту
Детальніше
27-06-2018

У дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний» м. Харкова відбулася «Подорож до світу залізничників»

26 червня представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Харківською службою зайнятості організували профорієнтаційний захід в розважальному форматі у Дитячому лікувально-оздоровчому центрі «Сонячний».

В ході проведення заходу представники служби зайнятості ознайомили молодь зі світом професій та спеціальностей, провели профдіагностичне тестування на виявлення професійної орієнтації, надали консультації щодо успішного вибору майбутнього фаху.

В свою чергу фахівцями служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» був проведений квест, учасники якого прямували за маршрутом по «станціям» під назвами залізничних професій.

Даний формат дозволив кожному відчути себе залізничником та дізнатися про особливості роботи окремих професій в ігровій формі. В процесі гри дітлахи отримали нові знання про залізничні професії та спеціальності, придбали комунікативні навички, вміння продуктивно працювати в команді, знаходити компроміси для досягнення спільної мети.

Даний захід проводився з метою розповсюдження інформації про роботу на залізниці серед школярів, що дасть змогу допомоги дітям визначитись з напрямком професійної реалізації та полегшить в майбутньому підбір кваліфікованих працівників для подальшої роботи у Публічному акціонерному товаристві «Укрзалізниця».

Прес-центр Південної залізниці