Logo

Філія

"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ПАТ "Укрзалізниця"

Новини
17-10-2017
На Південній залізниці пройшли урочистості до Дня захисника України
13-10-2017
ПРИВІТАННЯ
13-10-2017
ПРИВІТАННЯ
12-10-2017
Залізничники Південної магістралі закликають автомобілістів дотримуватися правил дорожнього руху на переїздах
11-10-2017
Втручання сторонніх осіб завдає шкоди діяльності Південної магістралі
10-10-2017
Передплата
04-10-2017
Укрзалізниця запускає новий поїзд Ковель - Харків
Детальніше
04-11-2016

У День залізничника вихованці "Малої Південної" передали Ужгородській дитячій залізниці привітання та навчально-методичну літературу.

Провідники та пасажири потягу "Харків - Ужгород" сьогодні, 4 листопада, були приємно здивовані делегацією юних залізничників - харків'ян, які у День залізничника прийшли передати своїм колегам на Ужгородську дитячу залізницю навчально-методичну літературу, інструкції та навчальні посібники на залізничну тематику.

Організація навчально-виховного процесу на дитячих залізницях України будується на досить ґрунтовному вивченні основ залізничних професій. Навчальна література для юних залізничників з одного боку повинна містити професійну термінологію, з іншого - бути доступною для дітей.

У цьому питанні дитяча залізниця "Мала Південна" по праву посідає провідне місце. За останні роки напрацьовано значну кількість наочного та інструктивного матеріалу у яскравому поліграфічному виконанні. Поділитися своїм особистим педагогічним надбанням, досвідом організації навчання вирішили на "Малій Південній". Встановлення контактів з юними залізничниками з Ужгорода є символічним, адже Ужгородська дитяча залізниця відновила рух поїздів 2016 року у День Незалежності.

Прес-центр Південної залізниці