Logo

Філія

"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"

ПАТ "Укрзалізниця"

Новини
22-02-2018
На Південній залізниці обговорили вимоги до продукції та послуг, впровадження технічних регламентів та ліцензійних умов
22-02-2018
Укрзалізниця вже призначила 13 додаткових поїздів на березень
21-02-2018
Втручання сторонніх осіб завдає шкоди діяльності Південної магістралі
19-02-2018
Визначено переможців конкурсу «Залізничний тріумф-2017»
15-02-2018
Залізничники Південної магістралі вшанували пам`ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів
15-02-2018
Залізничники разом з поліцейськими затримали розкрадачів елементів залізничної інфраструктури
14-02-2018
На Південній магістралі презентували нові договори перевезення вантажів
Детальніше
04-11-2016

У День залізничника вихованці "Малої Південної" передали Ужгородській дитячій залізниці привітання та навчально-методичну літературу.

Провідники та пасажири потягу "Харків - Ужгород" сьогодні, 4 листопада, були приємно здивовані делегацією юних залізничників - харків'ян, які у День залізничника прийшли передати своїм колегам на Ужгородську дитячу залізницю навчально-методичну літературу, інструкції та навчальні посібники на залізничну тематику.

Організація навчально-виховного процесу на дитячих залізницях України будується на досить ґрунтовному вивченні основ залізничних професій. Навчальна література для юних залізничників з одного боку повинна містити професійну термінологію, з іншого - бути доступною для дітей.

У цьому питанні дитяча залізниця "Мала Південна" по праву посідає провідне місце. За останні роки напрацьовано значну кількість наочного та інструктивного матеріалу у яскравому поліграфічному виконанні. Поділитися своїм особистим педагогічним надбанням, досвідом організації навчання вирішили на "Малій Південній". Встановлення контактів з юними залізничниками з Ужгорода є символічним, адже Ужгородська дитяча залізниця відновила рух поїздів 2016 року у День Незалежності.

Прес-центр Південної залізниці