Регіональна філія
"ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
АТ "Укрзалізниця"

Новини
 
 - 20-09-2018
20-03-2019
Розпочався конкурс з професії «Помічник машиніста електровоза»
Сьогодні, 20 березня, у Люботинському ліцеї залізничного транспорту стартував Галузевий конкурс фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти залізничного профілю з професії «Помічник машиніста електровоза», що проводиться в межах реалізації Програми соціального партнерства АТ «Укрзалізниця». Участь в урочистому відкритті взяли керівництво Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики АТ «Укрзалізниця» Людмила Василега та Олена Азєєва, залізничники Південної магістралі, представники обласної державної влади та органів місцевого самоврядування.
Детальніше...
20-03-2019
Увага!
Підпишіть петицію!

Це важливо для вас.

Це просто для вас.

Це ніхто не зробить замість вас.

Підтримайте петицію та поверніть право дострокового виходу на пенсію собі та своїм колегам — майже 43 тисячам залізничників.Підписати петицію тут: goo.gl/tkoEj8
Детальніше...
19-03-2019
Південна залізниця визначила шляхи співпраці зі службою зайнятості
Працівники служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» провели зустріч з представниками Харківського обласного центру зайнятості.
Детальніше...
18-03-2019
13 квітня Харківський коледж транспортних технологій проводить День відкритих дверей
13 квітня о 10:00 почнеться День відкритих дверей у Харківському коледжі транспортних технологій (Харківський технікум залізничного транспорту).

Організатори закликають усіх бажаючих відвідати захід, під час якого буде проведено набір на підготовчі курси.
Захід відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Гольдберівська, 77.

Детальніше...
15-03-2019
Залізничники Південної магістралі проаналізували результати виконання колективного договору за 2018 рік
Сьогодні, 15 березня, в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» у Харкові відбулося спільне засідання адміністрації регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Дорпрофсожу. Тема зібрання – виконання колективного договору між адміністрацією регіональної філії та Дорожнім комітетом профспілки у 2018 році.
Детальніше...
13-03-2019
З початку 2019 року Південна залізниця перевезла понад 5 млн тонн вантажів
У січні-лютому 2019 року загальне навантаження регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» склало 5 млн 113 тис. тонн вантажів, що на 3% перевищує заплановані показники, і на 11% - результати аналогічного періоду 2018 року. Середньодобове навантаження становить 86 тис. 660 тонн.
Детальніше...
13-03-2019
Стрільці воєнізованої охорони Південної магістралі попередили крадіжку деталей рухомого складу на суму близько 25 тис. грн.
Учора оперативна група стрілецької команди з охорони вантажів на станції Кременчук виробничого підрозділу «Полтавський загін воєнізованої охорони» попередила крадіжку деталей рухомого складу на суму близько 25 тис. грн.
Детальніше...